Equishop to największy sklep jeździecki w Polsce, który powstał z prawdziwej pasji do jeździectwa. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która wyznacza standardy w branży jeździeckiej w Polsce.

Od zawsze przyświecała nam idea stworzenia sklepu, którego nazwa, wnętrze oraz obsługa kojarzyć będą się z prestiżem, elegancją i najwyższą jakością. Od ponad 13 lat stale udoskonalamy naszą ofertę. Solidność, która zawsze była dla nas najważniejsza pozwoliła na zdobycie zaufania tysięcy klientów z całej Polski, a niedługo później także Europy. Naszymi klientami są początkujący amatorzy, hobbyści i pasjonaci jeździectwa, ale także krajowe gwiazdy tego sportu. Wierność wyznaczonym ideom przyczyniła się do systematycznej ekspansji oferowanych przez nas towarów oraz rozbudowy siedziby od przysłowiowych „warunków piwnicznych” do największego i najnowocześniejszego salonu jeździeckiego w kraju, który mieści się na powierzchni ponad 500m2 w centrum Katowic. Przed salonem znajdują się miejsca parkingowe zarezerwowane wyłącznie dla naszych Klientów. Wnętrze sklepu jest klimatyzowane, wykonane w nowoczesnej aranżacji. Tutaj czeka na Państwa profesjonalna obsługa oraz imponująca wystawa produktów uznanych na całym świecie marek jeździeckich takich jak:

 

- Prestige Italia (siodła, akcesoria dla konia)

- Kingsland (odzież jeździecka, akcesoria dla konia)

- Veredus (ochraniacze, buty)

- Samshield (kaski, rękawiczki)

- Pikeur (odzież jeździecka, kaski)

- Eskadron (akcesoria dla konia)

- Keralit (produkty pielęgnacyjne)

- Heiniger (maszynki do golenia)

- Petrie (oficerki)

- oraz wiele innych.

 

Jesteśmy specjalistami w zakresie pasowania siodeł. Lata współpracy z czołówką polskich jeźdźców sprawiły, że nasi Saddle Fitterzy świetnie znają oczekiwania jeźdźców, a także wiedzą jak zadbać o zdrowy grzbiet konia. Jeżeli i Ty odczuwasz brak satysfakcji z użytkowania swojego siodła – skontaktuj się z nami, a po krótkiej rozmowie uświadomisz sobie jak ważne jest jego perfekcyjne dopasowanie.

 

Nasze bezustanne dążenie do samodoskonalenia i troski o zadowolenie Klienta widać także w naszym jeździeckim sklepie internetowym, funkcjonującym pod adresem www.equishop.com, który w 2013r. odnotował debiut na rynkach europejskich. 5 lat naszej obecności w Internecie zaowocowały już trzema odsłonami sklepu, w którym dążymy do maksymalnego uproszczenia procesu zakupu dla Klienta, a także wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, m.in.: zaawansowanych konfiguratorów siodeł i kasków, dzięki którym nasi Klienci mogą w pełni personalizować wybrane produkty bez wychodzenia z domu!

 

Od 20-05-2011 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

 

 

Ciekawostki:

 

 

1. Jesteśmy wyłącznym importerem siodeł i akcesoriów Prestige Italia na terenie Polski (Prestige Premium Dealer).

 

2. Posiadamy tytuł Exclusive Distributor produktów Kingsland w Polsce (wyłączna dystrybucja).

 

3. Nasz Saddle Fitter dojeżdża w dowolne miejsce w kraju na życzenie Klienta.

 

4. Obsługujemy Klientów także w języku angielskim i niemieckim.

 

5. Zaopatrujemy wielu uznanych, polskich jeźdźców:

 

w ujeżdżeniu: Żaneta Skowrońska, Dominika Kraśko-Białek, Ilona Janas, Katarzyna Łukasik, Olga Michalik, Przemysław Kozanowski

 

w skokach: Marek Lewicki, Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Sławomir Uchwat, Klaudia Siarkiewicz, Sławomir Hartman, Krzysztof Prasek, Aleksandra Kośnik

 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych jeźdźcach.

 

6. Produkty dostępne na magazynie, zamówione od poniedziałku do czwartku do godziny 15:30 są dostarczane do Klienta następnego dnia.

7. Jesteśmy przekonani o najwyższej jakości oferowanego towaru. Mimo to, naszym Klientom umożliwiamy zwrócenie towaru przez 30 dni od daty jego dostarczenia. To aż o 20 dni więcej, niż wynika z ustawy!

8. W dziale outlet zniżki sięgają -60%!

9. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi Klientami za pośrednictwem portali społecznościowych zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a na Facebook’u: https://www.facebook.com/Equishoppl oraz dodania nas do swoich kręgów w Google+: https://plus.google.com/+EquishopKatowice.

10. Jesteśmy oficjalnym dostawcą sprzętu dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie i Częstochowie

11. Equishop prowadzi zespoły jeźdźców ujeżdżeniowych (Equishop Dressage Team) oraz skokowych (Equishop Jumping Team). W ramach członkostwa dostarcza najwyższej klasy sprzęt, który przyczynia się do zwiększenia komfortu treningów. 

12. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu dużych ośrodków jeździeckich, m.in. KJ Lewada oraz K.S. Centurion. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą hurtową.

 

Jak do nas trafić?

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek – piątek: 11.00 – 18.00
 

Adres:
Al. Korfantego 105
40-161 Katowice

Kontakt:
telefon:
(32) 782 45 68
e-mail:
equishop@equi-shop.pl

 

 

 

Dane firmy: 


Equirria Sp. Z O.O.
ul. Klonowa 12
40-168 Katowice
NIP: 9541960124
REGON: 273420733

Spółka zarejestrowana pod nr KRS 0000157387 w Sądzie Rejonowym w Katowicach. Kapitał Zakładowy 250.000,00 PLN wpłacony w całości.